Ndërlidhjet

logo-print

Nderohet kurajoja e gazetareve



Gazetare nga Bejllorusia, Kameruni, Irani dhe Izraeli janë nderuar me Çmimin e Kurajës nga Fondacioni për Media Ndërkombëtare.

Gazetaret janë nderuar për punën megjithë kërcënimet, sulmet dhe shantazhet ndaj tyre.
XS
SM
MD
LG