Ndërlidhjet

Java në foto


Pakistan - Duke pritur në rradhë për ushqim.

Pakistan - Duke pritur në rradhë për ushqim.

Radio Evropa e Lirë ka zgjedhur fotografitë më karakteristike, të cilat shënuan ngjarjet e javës së kaluar. Në qendër të ngjarjeve ishin vërshimet e vazhdueshme në Pakistan dhe 100 vjetori i lindjes së Nënës Tereze.
XS
SM
MD
LG