Ndërlidhjet

logo-print

Majkëll Xhekson me album të ri



Një album i ri i mbretit të popit Majkëll Xhekson do të dalë në shitje muajin e ardhshëm. Albumi i ri titullohet "Majkëll" dhe do të publikohet nga Epic Records.

Albumi do të përmbajë këngë të panjohura më parë për publikun. Majkëll Xhekson u nda nga jeta qershorin e vitit të kaluar.
XS
SM
MD
LG