Ndërlidhjet

Të paktën 18 policë kanë humbur jetën nga një seri sulmesh në perëndim të Irakut.

Koloneli Ovaid Khalaf tha se personat e armatosur kanë kryer sulme në pikat e kontrollit në dhe përreth qytetit Haditha, duke filluar nga orët e hershme të së hënës.
XS
SM
MD
LG