Ndërlidhjet

Gëzuar nga Radio Evropa e Lirë!


Sad pictures, 31.12.2012

Sad pictures, 31.12.2012

Duke ju falënderuar të gjithëve për besueshmërinë dhe interesimin, redaksia në gjuhën shqipe e Radios Evropa e Lirë ju uron:

Gëzuar Vitin e Ri 2013! Qoftë një vit i mbarë për të gjithë ju - i mbushur me shëndet, dashuri, gëzim dhe paqe!

E juaja,

Radio Evropa e Lirë

XS
SM
MD
LG