Ndërlidhjet

logo-print

Televizioni shtetëror ka raportuar se nga shpërthimi në Damask kanë gjetur vdekjen së paku 35 persona dhe janë lënduar më shumë se 200 të tjerë.

XS
SM
MD
LG