Ndërlidhjet

Rita Ora publikon pjesën e dytë të këngës "Shine Ya Light"

  • RFE /RL

Rita Ora gjatë xhirimeve në Kosovë

Rita Ora gjatë xhirimeve në Kosovë

Ylli kosovar me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka publikuar një version të ri të videos së këngës “Shine Ya Light”, të cilin e kishte realizuar në Kosovë.

Rita, edhe në skenat e reja të videos “Shine Ya Light”, ka përdorur xhirimet e bëra në Kosovë dhe kjo është videoja e saj e dytë për këtë vit që ajo e publikon pak para verës.

Videoja e dytë e këngëtares 21-vjeçare është edhe më e fuqishme se e para, përderisa ai ka filluar të transmetohet në të gjithë televizionet e muzikës argëtuese në botë, përfshirë MTV dhe Viva.(z.p)


Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG