Ndërlidhjet

Me ftesë të presidentes Atifete Jahjaga, sot dhe nesër në Kosovë do të qëndrojë presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor.

Gjatë vizitës zyrtare, ai do të takohet me autoritetet kosovare dhe përfaqësuesit e opozitës dhe shoqërisë civile.
XS
SM
MD
LG