Ndërlidhjet

Senatori amerikan, Murphy, viziton Kosovën


Christopher Murphy

Christopher Murphy

Senatori amerikan, Christopher Murphy, nis vizitën dyditore në Kosovë.

Ai takon sot presidenten Atifete Jahjaga, ndërsa të shtunën mban ligjërëatë me studentët e Universitetit Amerikan në Kosovë.

Turneu i tij në Ballkan përfshin edhe Shqipërinë, Serbinë, Kroacinë dhe Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG