Ndërlidhjet

Hoyt Bryan Yee viziton sot Kosovën


Prishtinë

Prishtinë

Zëvenësndihmësi i Sekretarit amerikan për Çështje të Evropës dhe Euroazisë, Hoyt Bryan Yee, viziton sot Kosovën.

Zyrtari i lartë amerikan pritet të takohet me udhëheqësit e institucioneve qendrore.

XS
SM
MD
LG