Ndërlidhjet

Përshkallëzohet situata në Prishtinë


Mbështetësit e opozitës kanë filluar të gjuajnë me koktej molotovi dhe gurë në drejtim të Policisë së Kosovës. Ata janë kundër zgjedhjes së Hashim Thaçit president.

Trego komentet

XS
SM
MD
LG