E mërkurë, dhjetor 02, 2015 Kosova 00:43

DeMask

Përmbyllja e mbikëqyrjes së pavarësisë
Çka nënkuptoni me përmbylljen e pavarësisë së mbikëqyrur të Kosovës? 
Përmbyllja e mbikëqyrjes së pavarësisëi
X
10.09.2012
Çka nënkuptoni me përmbylljen e pavarësisë së mbikëqyrur të Kosovës?
Ky forum është mbyllur
Radhitja e komenteve
Komentet
     
Nga : Bekim Mitrovica Prej : Mitrovica
14.09.2012 22:20
Une nuk e di qysh nuk ju vjen marre njerzve ne video te ketij lloji qe nuk ju intereson e as qe din qe qka ashte kah bahet ne skenen politike ne Kosove. Ne amerike ashte nje shprehje pak banale por me perkthye ne ship e ka kuptimin " nese ti nuk ja ngul politikes, politika ta ngul ty."

Nga : DARDANI Prej : PARIS
14.09.2012 21:43
MENDOJ SE ESHTE NJI HAP SHUM I VOGEL PERPARA POR PUNET E SHTEPIS DUHET NE TI KRYEJM VET, TANI HAPI I PAR ESHTE VERIU DUHET PASTRUAR NGA ATO BISHA TE EGRA QE TASHE E 13 VITE NE ATA PJES KA VEPRUAR VETEM KRIMI ,DUHET ECUR PARPARA NUK KEMI KOH TE PRESIM.

Nga : MANI,USA. Prej : OAKLAND,NEW JECEY,USA.
11.09.2012 19:49
PAS PERFUNDIMIT TE LUFTES CLIRIMTARE TE UCK DHE NDIHMEN NGA SHBA DHE NATO NA PRITEM NJE LIRI E PAVA-RESI TE PLOTE DHE TE I REALIZOJME TE DREJTAT TONA SI NJERESORE E SHTETRORE EDHE KOMBTARE E NDERKOM-BETARE;POR, U ZHGENYEM SI NE UDHEHEQJEN VENDOARE PO EDHE NDERKOMBETARE QE PARP U TRADHETUAM PER TE SATEN HERE; DUKE
NA MOHUAR LUFTEN, SAKRIFICAT EDHE MBINJEREZORE
SI DHE FLAMURIN, BETIMIN MBI FLAMURIN TONE MBI GJASHTE SHEKULLORE;NDERRIMIN E STEMES, SIMBOLET DHE HUMBJEN E REBUPLIKES E SHTESISE DHE IDENNTIT-ETIT MBARE SHQIPTARE;DUKE NA NDARE NE GJASHTE
MINICOPEZA NGA TROJET TONA MBARE SHQIPTARE DHE DUKE SHITUR TERE PASURINE DHE TROJET TONA E DUKE UA FALUR ARMIQEVE E, DUKE NA SHKATERRUAR DHE ASGJASUER TERE KETE POPULL KOMBIN ME TE VUAJTUR-
IN E ME TE MJERUARIN NE TERE RRUZULLIN TOKESORE;EDHE TE NA ASGJASOJNE PO EDHE TE NA E NDALOJNE BASHKIMIN DHE REALIZIMIN E UNIONIT TONE MBARE KOMBTARE SHQIPTARE QE KETE UNION E KEMI PASUR GJASHTEQIND VJECARE: NGA LUFTA E KOSOVES
KUR MIROSH KOPILIQI I DRENICES ME 1389 THERRI PER VDEKJE OKUPATORIN PERANDORAK SULLTAN MURATIN MES LULEKUQEVE TE KOSOVES;TANI ME 1443 KUR GJERGJ KASTRIOTI-SKENDERBEU CLIROI TROJET SHQIPTARE;DHE ME 1998 KUR I MADHI ADEM JASHAI NGA PREKAZI I DRENICES ME TERE FAMILJEN 21 ANTARESHE E 58 FAREFIS NE LUFTE FYTAFYT KUNDER LUBISE KANIBA-LE DUKE MBROJTUR PRAGUN E SHTEPISE DHE AGUN E SHQIPTARISE; PER TRI DITE E NETE U FLJUA NE ALTARIN ME TE LARTE TE LIRISE,PAVARESIE E DEMOKRACISE MBARE NJEREZORE DHE MBARE SHQIPTARE!!. TE FALA NJE REFUGJAT LUFTE NGA KOSOVA NE USA.

Nga : Anonim
10.09.2012 22:48
kjo nenkup;ton qe edhe hala ma keq ka mu ba

Nga : tina
10.09.2012 18:30
une menoj qe nuk ka me ndryshu kurgjo hiq me ket sen. tash veq mundet me u bo ma keq, se na si popull jemi te msum me vjedh, e kta kan vjedh me t'hujt mi kry, tash paramendoni qka bojn vet. shume keq per neve edhe per vendin ton.