E mërkurë, nëntor 25, 2015 Kosova 01:11

Aktuale

Përvjetori juaj

Kosova shënon këtë të diel pesë vjetorin e shtetësisë.

Gjatë manifestimeve dhe ngjarjeve që do të shënojnë këtë përvjetor, vlerësime të shumta do të dëgjohen për sfidat, arritjet dhe ngecjet në përpjekjet për shtet-formim.

Radio Evropa e Lirë ua ofron këtë platformë juve lexues të nderuar, për të shprehur edhe ju mendimin tuaj në këtë përvjetor. 

Këtu mund të klikoni për të na dërguar çfarëdo ilustrimi që keni, fotografi apo incizim. 

Forumin e mëposhtëm mund ta shfrytëzoni për të dhënë mendimin tuaj. 

Redaksia 
Ky forum është mbyllur
Radhitja e komenteve
Komentet
     
Nga : Albulena Prej : Podujeve
16.02.2013 20:26
Gezuar Pavaresine radio RFE, se Kosoves boll ja kane uru kiss krejtve

Nga : mili Prej : canada
15.02.2013 20:48
urime kosove 5 vjetori i lindjes

Nga : Arberesha Prej : Prishtine
15.02.2013 16:13
Festoni si njerez, duajeni vendin tuaj dhe kaq. Po e deshem ashtu si duhet, i heqim te keqijat. Po e kqyrem si vend te huaj, do te ndihemi te huaj. Gezuar kudoqofshi, une me familje do te jem, e me te aferm, duke kujtuar ditet qe na sollen deri ketu.

Nga : Anonim
14.02.2013 16:55
o shyqyr qe ka qillu e dite vikendi e tani pushojna edhe t'hanen se nuk punojn instutucionet, e ju shtynu sa ka perparu kosova se s,paski tjeter pun
Në përgjigje

Nga : Kosova Prej : Kosova
15.02.2013 14:48
Muleee shqiptar se ndoshta po kanqni tu pushu. Kqyr e lidhni diqysh edhe me te merkuren a ejten. Ani pse jo. Katastrof a.
Në përgjigje

Nga : Anonim
16.02.2013 14:52
Kosova kem me pushu mu knaq, ti garant fare privati je e s'ju jep pushim puntorve tu po t,djeg pak mizaa
Në përgjigje

Nga : Rita
15.02.2013 09:37
Ne kete dite krejt duhemi me festu, duke festu e duam vendin, e duke e dasht vendin e qojme perpara. Analizat e deklaratat politike leni per ma vone.

Nga : vesa
14.02.2013 16:49
une mendoj qe kosova nuk ka perparu shume, edhe pse eshte dite e mire veq me festu, asgje tjeter.
Në përgjigje

Nga : artan
14.02.2013 16:51
qysh more po fol kshtu? a menon ti qe njerzt kan luftuy per ket dit? ty nuk po ta nijka per kosoven.