E dielë, janar 25, 2015 Kosova 13:14

Lajmet

Kardashian, shtatzënë me fëmijën e parë

Kim KardashianKim Kardashian
x
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Muzikanti Kanye West dhe ylli televiziv i Shteteve të Bashkuara, Kim Kardashian, janë duke pritur fëmijën e tyre të parë.

West ka bërë publike shtatzëninë e së dashurës së tij në një koncert në Nju Xhërsi.

West dhe Kardashian kanë bërë publike lidhjen qysh në muajin mars.

Muzikanti 35-vjeçar ka fituar 18 çmime Grammy dhe të paktën pesë këngë të tij janë shitur në më shumë se 3 milionë kopje.

VOX

Prishtina

Pritjet e të rinjve për vitin 2015

Në rubrikën tonë të përjavshme VOX, të Radios Evropa e Lirë, kemi marrë mendimet e të rinjve, rreth asaj se çka ata presin nga viti 2015