Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E enjte, nëntor 26, 2015 Kosova 01:17

Parakalimi për pavarësinë

Postuar më 17.02.2013


Forcat e Sigurisë së Kosovës dhe ato të Policisë së Kosovës parakaluan në qendër të Prishtinës, me rastin e përvjetorit të pestë të pavarësisë së Kosovës.

Ky forum është mbyllur
Radhitja e komenteve
Komentet
     
Nga : bujar Prej : france
17.02.2013 12:56
Pershendetje nga Franca , Ju uroj 5 vjetorin e Shtetit me te ri ne Bote Kosoves , ju uroj Ushtrine me te re ne Bote dhe ju deshiroj qe te vazhdoni me suksese qe keni bere deri tash dhe te bejeni edhe ne te ardhmen , dhe ta beni Kosoven tone te dashur nje vend me te bukurin ne Bote, Urime Urime

Nga : Dona Prej : Prishtina
17.02.2013 12:09
Krenarë me ju, bravooooo