Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E martë, dhjetor 01, 2015 Kosova 12:04

Multimedia

Policia hedh gaz lotsjellës ndaj protestuesve në Kajroi
|| 0:00:00
...  
 
X
14.09.2012
Policia egjiptase përdori gaz lotsjellës në përpjekje për të shpërndarë protestuesit që po hidhnin gurë ndaj Ambasadës amerikane në Kajro, më 14 shtator. Video: Reuters

Policia hedh gaz lotsjellës ndaj protestuesve në Kajro

Postuar më 14.09.2012

Policia egjiptase përdori gaz lotsjellës në përpjekje për të shpërndarë protestuesit që po hidhnin gurë ndaj Ambasadës amerikane në Kajro, më 14 shtator. Video: Reuters