Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E shtunë, nëntor 28, 2015 Kosova 03:17

Multimedia

Policia dhe protestuesit përleshen në Kajroi
|| 0:00:00
...  
 
X
05.12.2012
Mijëra protestues u mblodhën jashtë pallatit Presidencial Muhamed Morsi, në Kajro, gjatë natës, duke kërkuar që presidenti të lërë ndërtesën. Policia u përlesh me protestuesit në përpjekje për t'i shpërndarë ata, me gaz lotsjellës.

Policia dhe protestuesit përleshen në Kajro

Postuar më 05.12.2012

Mijëra protestues u mblodhën jashtë pallatit Presidencial Muhamed Morsi, në Kajro, gjatë natës, duke kërkuar që presidenti të lërë ndërtesën. Policia u përlesh me protestuesit në përpjekje për t'i shpërndarë ata, me gaz lotsjellës.