Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E premte, nëntor 27, 2015 Kosova 11:01

Multimedia

Rebelët luftojnë me forcat qeveritare në Aleppoi
|| 0:00:00
...  
 
X
07.12.2012
Një video e marrë nga Reuters tregon rebelët e angazhuar në një betejë me forcat siriane në Aleppo. Luftëtarët nga Ushtria e Lirë Siriane, shihen të armatosur me pushkë, mitralozë e granata, para sulmit ndaj kompleksit të Forcave Ajrore të Inteligjencës në Aleppo. Reuters Video

Rebelët luftojnë me forcat qeveritare në Aleppo

Postuar më 07.12.2012

Një video e marrë nga Reuters tregon rebelët e angazhuar në një betejë me forcat siriane në Aleppo. Luftëtarët nga Ushtria e Lirë Siriane, shihen të armatosur me pushkë, mitralozë e granata, para sulmit ndaj kompleksit të Forcave Ajrore të Inteligjencës në Aleppo. Reuters Video