Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E mërkurë, dhjetor 02, 2015 Kosova 06:09

Multimedia

Protestat e opozitës në Maqedonii
|| 0:00:00
...  
 
X
29.12.2012
Disa mijëra qytetarë mbështetën protestat e aleancës opozitare të udhëhequr nga LSDM-ja, e cila u mbajt jashtë selisë së VMRO DPMNE-së të shtunën.

Protestat e opozitës në Maqedoni

Postuar më 29.12.2012

Disa mijëra qytetarë mbështetën protestat e aleancës opozitare të udhëhequr nga LSDM-ja, e cila u mbajt jashtë selisë së VMRO DPMNE-së të shtunën.