Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E dielë, tetor 04, 2015 Kosova 11:13

Multimedia

Aktivistja Malala: "Po bëhem më mirë"i
X
04.02.2013
Malala Yousafzai, vjaza 15 vjeçare nga Pakistani e cila u qëllua me armë zjarri nga një sulmues taliban, po shërohet pas një operacioni të suksesshëm në kafkën se saj në Angli.

Aktivistja Malala: "Po bëhem më mirë"

Postuar më 04.02.2013

Malala Yousafzai, vjaza 15 vjeçare nga Pakistani e cila u qëllua me armë zjarri nga një sulmues taliban, po shërohet pas një operacioni të suksesshëm në kafkën se saj në Angli.