Si të dëgjoni

Radio Evropa e Lirë transmeton në 28 gjuhë. Shumica e programeve tona janë në dispozicion në frekuencat FM dhe në valë të mesme të stacioneve të radiove lokale në vendet ku ne transmetojmë. Nëse nuk mund t’i dëgjoni programet në internet, ju lutem lexoni dokumentin tonë për ndihmë teknike.


E martë, dhjetor 01, 2015 Kosova 17:28

Multimedia

"Argo" - filmi më i mirëi
|| 0:00:00
...  
 
X
25.02.2013
"Argo", nën regjinë e aktorin Ben Affleck, fitoi çmimin kryesor të natës, për filmin më të mirë. Nga Shtëpia e Bardhë, Zonja e Parë e Amerikës Michelle Obama, iu bashkua Jack Nicholsonit për ta shpallur çmimin final.

"Argo" - filmi më i mirë

Postuar më 25.02.2013

"Argo", nën regjinë e aktorin Ben Affleck, fitoi çmimin kryesor të natës, për filmin më të mirë. Nga Shtëpia e Bardhë, Zonja e Parë e Amerikës Michelle Obama, iu bashkua Jack Nicholsonit për ta shpallur çmimin final.