Ndërlidhjet

VANKUVER


Regjisori gjerman i filmave të tmerrit Uve Boll i lodhur nga kritikat ndaj filmave të tij i ftoi në ndeshje boksi katër nga kritikët e filmit. Boll doli fitues ndaj tyre, derisa tha se kritikët shpesh i kishin sharë filmat e tij dhe pa i parë fare.
XS
SM
MD
LG