Ndërlidhjet

KABUL


Forcat e NATO-s njoftuan sot për vrasjen e 25 kryengritësve të dyshuar gjatë përleshjeve të fundit në provincën jugore të Afganistanit Helmand. Përleshja erdhi pas një sulmi të kryengritësve ndaj një grupi policësh si dhe plagosjen e tre ushtarëve të NATO-së.
XS
SM
MD
LG