Ndërlidhjet

MITROVICË


Ura qëndrore mbi lumin Ibër në Mitrovicë sërish është hapur sot për qarkullim, pas përleshjeve të fundit. Sipas zëdhënësit të SHPK-së në Mitrovicë, Sami Mehmeti, "ura është hapur për të gjitha automjetet dhe kalimtarët nga të dyja anët e qytetit. Sipas tij, ura është hapur mëngjesin e sotëm dhe deri tash nuk është shënuar asnjë incident.
XS
SM
MD
LG