Ndërlidhjet

KABUL


Tre ushtarë të NATO-s dhe tre civilë janë plagosur nga një sulm vetëvrasës në Kabul.
Sulmuesi e hodhi veten në erë në kryeqytetin afgan ndërsa në afërsi po kalonte një konvoj i NATO-s.
XS
SM
MD
LG