Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën 19 njerëz kanë humbur jetën dhe 14 të tjerë janë rrëmbyer sot në Irak, ndërsa për rreth Bagdadit janë gjetur kufoma të gjymtuara.
Mbrëmë 26 punëtorë u rrëmbyen nga një fabrikë në Bagdad. Sot policia tha se 7 prej tyre janë gjetur të vdekur.
XS
SM
MD
LG