Ndërlidhjet

GJILAN


Në oborrin e shtëpisë së këshilltarit të zëvendëskryeministrit dhe ministrit të pushtetit lokal Lutfi Haziri, ka ndodhur mesnatën e kaluar një shpërthim, si pasojë e të cilit ka pasur dëme materiale, por jo në njerëz. Shpërthimi në Gjilan është bërë i ditur nga policia e Kombeve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG