Ndërlidhjet

PODGORICË


Kandidati i partisë Social Demokrate, për mandatar të ardhshëm të qeverisë së Malit të Zi, Zhelko Shturanoviç, tha se është i gatshëm për dialog dhe bashkëpunim me të gjithë ata që duan përparimin e Malit të Zi.
Ai bëri këto komente pasi Millo Gjukanoviç konfirmoi sot largimin e tij nga Qeveria.
XS
SM
MD
LG