Ndërlidhjet

BAGDAD


Katër ushtarë dhe katër civilë kanë vdekur nga shpërthimi i një bombe në qytetin Tal Afar.
Ndërkohë, dy viktima të tjera janë shënuar në qytetin e Iskanderiya, ndërsa kufomat e dy personave janë gjetur në Bagdad.
XS
SM
MD
LG