Ndërlidhjet

KABUL


Të paktën 5 afganë e kanë humbur jetën nga shpërthimi i një bombe në provincën Nangahar.
Përgjegjësinë për sulmin e morën talibanët.
Ndërkohë, ushtria dhe policia raportuan se gjatë fundjavës kanë vrarë 54 militantë.
XS
SM
MD
LG