Ndërlidhjet

KANDAHAR


Nga një sulm vetëvrasës me bombë kundër konvojit të NATO-s në Kandahar të Afganistanit, janë vrarë tetë civilë dhe janë plagosur disa të tjerë, ka njoftuar policia. Raportohet se ndër të plagosurit janë edhe dy pjesëtarë të NATO-s.
XS
SM
MD
LG