Ndërlidhjet

KOLOMBO


Së paku 90 veta janë vrarë dhe më shumë se 100 janë plagosur pas shpërthimit të sotëm ndaj një konvoji ushtarak të Sri Lankës. Sipas raporteve të para dyshohet që sulmin ta kenë kryer kryengritësit e dyshuar Tamil.
XS
SM
MD
LG