Ndërlidhjet

VATIKAN


Është konfirmuar sot në Vatikan vizita e Papa Benediktit të XVI në Turqi, ku pritet të qëndrojë prej 28 nëntorit deri më 1 dhjetor. Vizita e Papës në Turqi do të realizohet pavarësisht kritikave të fundit ndaj tij rreth komenteve mbi Islamin dhe dhunën.
XS
SM
MD
LG