Ndërlidhjet

KANDAHAR


Dy fëmijë afganë dhe disa ushtarë të NATO-s janë plagosur kur një sulmues e hodhi veten në erë afër një autokolone të NATO-s në Afganistanin jugor.
Ministria e Mbrojtjes në Londër konfirmoi se janë plagosur disa ushtarë britanikë, por tha se nuk ka të vrarë.
XS
SM
MD
LG