Ndërlidhjet

TASHKENT


Një aeroplan civil me 13 ushtarë dhe dy anëtarë të bordit është rrëzuar sot në afërsi të kryeqytetit Tashkent të Uzbekistanit. Zyrtarë të ministrisë së Emergjencës, konfirmuan vdekjen e të gjithë personave që ishin në aeroplan, ndërsa shkaqet e rrëzimit nuk dihen ende.
XS
SM
MD
LG