Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministrat e Kosovës dhe Malit të Zi, Agim Çeku dhe Millo Gjukanoviq janë takuar sot në Paris.
Në komunikatën e Qeverisë së Kosovës thuhet se dy kryeministrat kanë biseduar për zhvillimet në Ballkan dhe forcimin e partneritetit të ndërsjellë.
Bëhet e ditur se kryeministri Çeku e ka pranuar ftesën e kryeministrit Gjukanoviq për të vizituar Malin e Zi.
XS
SM
MD
LG