Ndërlidhjet

PARIS


Kryeprokurorja e Tribunalit të Hagës, Carla del Ponte, ka deklaruar se Ratko Mladiq gjendet në Beograd.
"Ai gjendet në Serbi dhe lëviz në Beograd dhe rrethinën e tij", ka thënë Del Ponte për gazetën franceze "Liberasion".
XS
SM
MD
LG