Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku tre vetë janë vrarë dhe 14 janë plagosur sot në disa sulme në gjithë Irakun. Pos, kësaj raportohet se afër portit të Basrës sot janë gjetur katër persona të vrarë.
XS
SM
MD
LG