Ndërlidhjet

MOSKË


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jaap De Hoop Scheffer mbërriti për vizitë dyditëshe në Moskë.
Scheffer pritet të takohet me presidentin Vladimir Putin dhe zyrtarët e lartë rusë, me të cilët do të diskutojë shqetësimet e Moskës mbi planet amerikane për vendosjen e raketave mbrojtëse në Evropën Lindore.
XS
SM
MD
LG