Ndërlidhjet

KATMANDU


Policia tha se të paktën 40 veta e humbën jetën dhe mbi 20 u lënduan kur një autobus rrëshqiti nga një rrugë malore në Nepal. Policia tha se autobusi ra në një luginë 250 metra më poshtë.
XS
SM
MD
LG