Ndërlidhjet

KABUL


Trupat e NATO-s kanë vrarë sot 55 militantë gjatë një beteje gjashtë orëshe në jug të Afganistanit. Ndërsa sipas aleancës, një ushtar i NATO-s është vrarë në provincën Zabul dhe 20 militantë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG