Ndërlidhjet

BUKURESHT


Rumania ka mbyllur sot portet e veta në Detin e Zi, përfshi portin më të madh Konstanta, dhe kanalin e Danubit me Detin e Zi, pas erërave të fuqishme që arritën shpejtësinë deri në 60 kilomtera në orë.
XS
SM
MD
LG