Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Gjashtë palestinezë janë vrarë dhe 25 janë plagosur në sulmet ajrore izraelite në qytetin Beit Hanun në Rripin e Gazës.
Ushtria izraelite tha se në këtë sektor është duke u zhvilluar një "operacon i madh".
XS
SM
MD
LG