Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria amerikane bëri të ditur se ka vrarë 14 pjesëtarë të Al-Kaidës dhe ka arrestuar 48 militantë të dyshuar gjatë një fushate në pjesë të ndryshme të Irakut.
Ndërkohë 25 veta janë vrarë gjatë dhunës që shpërtheu në Bagdad pas shfuqizimit të orës policore.
XS
SM
MD
LG