Ndërlidhjet

MOSKË


Shtatë policë rusë u vranë dhe disa u plagosën kur automjeti e tyre u sulmua në rajonin Shatoi të Çeçenisë. Zëdhënësi i forcave ruse në atë rajon Nikolai Vavarin tha se sulm ka qenë mirë i planifikuar.
XS
SM
MD
LG