Ndërlidhjet

PRAGË


Këngëtari dhe tekstshkruesi Yusuf Islam, i njohur më parë si Cat Stevens, ka nxjerrë sot në treg albumin e parë pas 30 vitesh. Stevens, më 1970 u konvertua në fenë islame, ndërsa më pas u largua nga skena e muzikës, me arsyetimin se ka ngjallur ndjenja negative në jetën e tij shpirtërore.
XS
SM
MD
LG