Ndërlidhjet

BEOGRAD


Qyteti i Pançevës në Serbi, për disa orë gjatë natës është vënë nën alarm pasi ndotja e ajrit kishte arritur në shkallë shumë të rrezikshme. Sipas disa raporteve bëhet e ditur se sasi e madhe në ajër e benzolit dhe squfurit ka bërë që autoritetet të alarmojnë banorët të mos dalin nga shtëpitë.
XS
SM
MD
LG