Ndërlidhjet

FORT CAMPBELL


Gjykata ushtarake amerikane ka dënuar një ushtar me 90 vjet burg për dhunimin dhe vrasjen e një vajze 14-vjeçare dhe familjes së saj irakiane.
Ushtari James Barker do të ketë të drejtën të kërkojë uljen e dënimit vetëm pas 20 vjetësh.
XS
SM
MD
LG