Ndërlidhjet

RIGELWOOD


Të paktën 8 veta e humbën jetën nga tornadoja që goditi qytezën Rigelwood në Karolinën e Veriut, ndërsa 4 të tjerë kanë humbur jetën në shtetet fqinje.
Moti i keq që përfshiu disa shtete federale, shkaktoi përmbytje në rrethinat e kryeqytetit Uashington dhe çrregulloi trafikun deri në shtetin New Jersey.
XS
SM
MD
LG