Ndërlidhjet

GROZNI


Policia njoftoi se sot kryengritësit e dyshuar në Çeçeni kanë vrarë një zyrtar policie dhe dy persona të tjerë. Është raportuar se incidenti ka ndodhur në vendin Kuçaloi në lindje të Çeçenisë. Ministria e brendshme rajonale ka kumtuar se sulmuesit kishin ikur dhe se ndaj tyre ishte shpallur kërkimi.
XS
SM
MD
LG